Каталог статей
Меню сайта


Категории раздела

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Полезные ссылки
Приветствую Вас, Гость · RSS 19.10.2018, 12:25

Главная » Статьи » Мои статьи

Ким і Яким Бути! (Автор Леонід Дудич)

 Кожна людина хоче бути щасливою. Як це зробити? Відповідь я знайшов у «Святому Письмі» Книга (Левіт 19,2) слова, які сказав Господь Бог Мойсеєві, «Святими ви мусити бути,бо я-Святий Господь Бог Ваш». Чи ми хочемо бути святими?

Слово «Святість» для когось є дещо незвичним,люди не люблять такими бути, не хочуть бути іншими, і не хочуть відрізнятися від своїх друзів і товаришів. Ми дуже часто пробуємо осягнути щастя через добрі оцінки в прогодах, грошах, в машинах, розпусті,пияцтві,наркотик,та в інших релігіях.

 

Ні! Ми не створені для цього!!! Ми створені для Бога і Його мови, і маємо бути подібними до Бога. Подібними до Нього в доброті,чистоті,турботі до інших. Святість не призначена тільки для окремих людей, як багато з нас говорить. Коли так кажемо, то обманюємо самі себе. Ми не осягнемо правдивого щастя, Бог є нашим правдивим життям, церква помагає нам жити з Богом. В Св.Письмі і в Молитві переживаємо єдність з Богом.  Служба ближнім, і щоденне праведне життя-це знак святості. Святість доторкається до звичайних речей, в тому, що переживаєш в даний момент, довіряй завжди Богу, а не друзям. Бо Господь наш єдиний правдивий, та Люблячий Батько, який все знає, і тільки Йому можемо довіряти.

 

Для ліпшого розуміння чим є святість розповім таку притчу. Один багатий чоловік мав сон: після  смерті пішов він до неба. Св.Петро вів його дуже гарною вулицею. На цій вулиці багач зауважий дуже красивий і розкішний дім. Запитав у Св.Петра, хто в цьому домі живе? «Твій слуга»,- сказав Св.Петро? Багач усміхнувся і хотів побачити свій новий дім у небі, думав, що він буде ще гарніший. Пішли вони вузькою вулицею, Св.Петро показав йому будинок в поганому стані. «Це твій дім»,- сказав Св.Петро. Мусиш зрозуміти,що ми збудували його з таких матеріалів, які ти сам нам дав, коли ти проживав на землі. Щоб заробити на дуже гарний дім у небі, треба нам на землі, мати велике серце, бачити добро в кожному, завжди знаходити Бога у своєму серці, поважати переконання інших, мудро використовувати свій час, ніколи не переставати вчитися, допомагати нести тягарі іншим, ні про кого, ні про що, не говорити погано, жити у любові, часто дякувати, вміти зрозуміти інших, та радіти з найменших дрібниць, які нам подарував Ісус Христос, який вмер за наші гріхи…

Тут і нам треба задуматися над своїм життям,,, яким ми нині живимо !

Амінь!                 

 

Леонід Дудич                                                                                                         

Категория: Мои статьи | Добавил: Admin (02.07.2011)
Просмотров: 2572 | Рейтинг: 4.8/27
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Неофициальный сайт костела Cв. Александра © 2018
Бесплатный хостинг uCoz